Millamore PREMIUM 20L

Tootja: Tapvei Estonia OÜ

Maht: 20 L

Kaal: 4 kg

MILLAMORE Premium (5x5x1 mm) sobib hiirtele, rottidele, tšintšiljadele, hamstritele, merisigadele, küülikutele, tuhkrutele, lindudele ja roomajatele. 
Oma jämedama struktuuri poolest sobilik pikakarvalistele loomadele. Ei haaku karvadesse.

MILLAMORE-i kvaliteetsete toodete valmistamisel ei ole kasutatud puidu- ega paberitöötlemisjääke, vaid need on valmistatud puhtast, töötlemata haavapuust (Populus tremula) spetsiaalselt loomade allapanuks ja pesamaterjaliks. MILLAMORE-i toodetel on suurepärane hügieenilisus: imavus- ja lõhnakontroll ning laboratoorselt tõestatud ohutus, nad ei sisalda haigustekitajaid ega kahjulikke keemilisi ühendeid. MILLAMORE-i biolagunevad tooted on keskkonnasõbralikud, valmistatud jäätmevabalt taastuvenergiat kasutades.

MILLAMORE allapanu tootmisel puit hakitakse ning kuivatatakse 100–120 °C juures. Kõrgetel temperatuuridel väheneb puidu niiskussisaldus minimaalseks ning hävivad haigusttekitavaid bakterid ja hallitusseened. Mitmeastmeline sõelumine muudab MILLAMORE allapanu tolmuvabaks, mis on oluline allergia ja hingamisteede probleemide vältimiseks nii loomadel kui inimestel. Lisaks on haava vaigusisaldus võrreldes okaspuudega väga madal, mistõttu eelistavad veterinaarid ning loomaspetsialistid seda allapanumaterjalina

Tootekood: BR4MM

Läbi müüdud